Opinie

Opinie Słuchaczy o pracy naszych Lektorów i Koordynatorów.

Podziel się opinią

 

Jeżeli uważasz, że praca zespołu Active-Learning zasługuje na Twoje uznanie zapraszamy Cię do podzielenia się tą informacją z naszymi przyszłymi Słuchaczami. Żeby było uczciwie będziemy publikować opinie wyłącznie od osób, które podpiszą się swoim imieniem i nazwiskiem.

 

Adres e-mail nie będzie opublikowany

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane. Nieprawidłowy adres E-mail.
To pole jest wymagane.
Twoja opinia została dodana pomyślnie. Dziękujemy za poświęcony czas.
Twoja opinia nie została dodana.

 

Przez ponad 7 lat uczyłem się angielskiego z Active-Learning. W tym czasie odbyłem 620 lekcji (tak, liczyłem), w tym ponad 600 z panem Mirosławem Kustrą. Na kolejnych lekcjach poruszaliśmy najróżniejsze tematy - dotyczące życia codziennego, pracy, sportu, podróży i wszystkiego co w danej chwili wydawało się ważne. Współpraca przebiegła bez najmniejszego zarzutu, a niesamowita otwartość lektora pozwoliła stworzyć coś więcej niż relację nauczyciel-uczeń.

Zapisałem się na angielski, bo mimo że uczyłem się go w szkole i na grupowych zajęciach dodatkowych, umiałem go jedynie w stopniu komunikatywnym. W pracy w czasie spotkań w języku angielskim czułem się zagubiony, gdy miałem zapytać o najprostszą rzecz, bojąc się, że nawet gdy zapytam, to nie zrozumiem odpowiedzi. Przez ten czas wiele się nauczyłem i zyskałem ogromną pewność siebie, szczególnie jeżeli chodzi o mówienie - prowadziłem już spotkania, prezentacje i szkolenia po angielsku, nie czując większej różnicy w porównaniu do mówienia po polsku. Dostawałem także komplementy od osób, które widziały jak mój angielski się poprawia. Nie byłoby tego wszystkiego bez zaangażowania i wsparcia mojego lektora - pana Mirka.

Odbywając zajęcia przez tak wiele lat, zdarzały się losowe sytuacje i dłuższe wyjazdy, gdzie lekcje musiały zostać przełożone, ale każdy kontakt z biurem przebiegał w miłej atmosferze. Panie z biura zawsze wykazywały się empatią i zrozumieniem. Za co również dziękuję :)

 

Wojciech Pasternak


 

Jestem bardzo zadowolona z kursu języka niemieckiego prowadzonego przez Panią Ewelinę. Zajęcia odbywały się w umówionych terminach. Lektorka zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć będąc przy tym pełna optymizmu 😊. Pani Ewelina potrafi zachęcić do nauki wsłuchując się w potrzeby językowe kursanta. Gorąco polecam szkołę Active-Learning oraz zajęcia prowadzone przez Panią Ewelinę.

 

Renata Żuk


 

Polecam zajęcia z niemieckiego z Panią Eweliną. Bardzo dobrze przygotowane tematycznie i merytorycznie, na poziomie który akurat w danej chwili się reprezentuje. Atmosfera na zajęciach bardzo sprzyjająca nauce i zachęcająca do dania z siebie czegoś więcej. Oprócz spotkań przesyłane były również materiały ściśle związane z przerabianym materiałem oraz dodatkowe, o które zdarzało mi się prosić. Polecam z całego serca lektora i zajęcia.

 

Maciej Pliszak


 

Szkoła Językowa Active-Learning w pełni profesjonalnie podchodzi do swoich uczniów. Ja uczęszczałem na lekcje języka niemieckiego, które prowadziła Pani Ewelina Umstädter-Brej. Lekcje przebiegały w miłej, luźnej atmosferze, godziny zajęć zostały dopasowane do moich potrzeb. Podczas trwania kursu, otrzymałem wiele pomocnych materiałów dydaktycznych. Zajęcia były realizowane zgodnie z tym, co w danym czasie potrzebowałem dopracować lub powtórzyć. Serdecznie polecam zarówno szkołę, jak i zajęcia z Panią Eweliną :)

 

Ireneusz Krówka


 

Bardzo polecam lektorkę Pani Agatę, z pomocą której przełamałam swoją barierę w mówieniu po angielsku, nauczyłam się dużo nowych słówek. Na każdym zajęciu czułam się swobodnie i co raz pewniej siebie. Bardzo dużą zaletą był nacisk na mówienie, uczyłam się także gramatyki oraz prawidłowej wymowy. Jestem bardzo wdzięczna również za elastyczność, nigdy nie miałam problemu z odwołaniem lub przeniesieniem zajęć. Na pewno nie książkowe a ciekawe i efektywne podejście do nauki angielskiego :)

 

Olena Vivcharuk


 

Polecam z całego serca szkole. Podejście do ucznia jest indywidualne- pisze tu nie tylko o samych zajęciach ale i o zapleczu organizacyjnym ze strony samego sekretariatu. Otwarci na zadowolenie klienta. Zaś same zajęcia (co w moim przypadku było super rozwiązaniem) wyglądały jak spotkanie na pogawędkę. Lektor wprowadzał miła atmosferę i dostosowywał zajęcia do mojego poziomu. Tematy zajęć bardzo różne i bardzo ciekawe aż czasem się nimi dzieliłam z bliskimi ☺️ były tez takie konkretnie pod moja prace, co pomogło na codzień. Gramatyka przemycona pomiędzy kilkoma zajęciami co w żaden sposób nie bylo obciążające. Żadnych zajęć z książek! Podczas lekcji zawsze mogłam liczyć na optymizm i nieszablonowe podejście do nauki ( zupełnie inne niż w szkole) lektorki Agaty, która oczywiście serdecznie polecam ☺️

 

Małgorzata Mikucka


 

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką De Lagausie. Mogłyśmy porozmawiać na różne tematy, dzięki czemu mój zasób słownictwa znacznie się rozszerzył. Był to niezwykle miło spędzony czas w cudownej atmosferze. Serdecznie pozdrawiam!

 

Katarzyna Macugowska


 

Bardzo polecam szkołę Active-Learning. Zarówno organizację kursu za pośrednictwem Skype, jak i sam kurs oceniam bardzo wysoko pod każdym względem: profesjonalizmu połączonego z życzliwością i uważnoscią na potrzeby klienta, serdeczną atmosferą, ciekawymi, dobrze przygotowanymi zajęciami i indywidualnym traktowaniem w ich trakcie, jak też elastycznością i słownością w realizacji ustaleń na poziomie organizacyjnym. Serdecznie pozdrawiam.

 

Ewa Murawska


 

Dzięki zaangażowaniu mojego lektora, moja ponad półroczna współpraca z Acive-Learning przerodziła się we wspólną pracę nad blogiem. Bardzo dziękuje Active-Learning za ustrukturyzowane i ciekawe lekcje oraz motywację i pomoc w stworzeniu mojej strony i opowiedzenia mojej historii.

 

Arkadiusz Krakowiak


 

Z językiem angielskim nie lubiliśmy się nigdy, ale w dzisiejszych czasach nie mówić po angielsku, to jakby na własne życzenie zrezygnować z około połowy ofert pracy. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do intensywnych poszukiwań szkoły językowej. Zupełnym przypadkiem trafiłam na Active-Learning. Zapisałam się na reklamowane pierwsze (niezobowiązujące) darmowe zajęcia .. i tak zostałam. Kończy mi się pierwszy pakiet, zamierzam kupić kolejny, tym razem na dłuższy okres. Do tej pory zawsze stawiałam na zajęcia z native speakerem, jednak zdałam sobie sprawę, że jeżeli nie opanuję dobrze gramatyki, to nigdy nie będę miała pewności, że to co mówię jest tym co chcę powiedzieć, dlatego mocno zaznaczyłam na początku, że zależy mi na polskim nauczycielu, który dobrze wytłumaczy gramatykę. Przydzielono mi Piotra Gila - nie zamienię na innego ;) Początek lekcji to zawsze luźna rozmowa po angielsku, podczas której Piotrek (przeszliśmy na "TY", więc chyba mogę tak napisać) wyłapuje moje błędy językowe lub zagadnienia, z którymi mam problem. Na tej podstawie indywidualnie dostosowuje materiał (który sam przygotowuje lub podsyła stronki z ćwiczeniami lub ciekawymi tekstami). Tłumaczenie dopasowuje do mojego poziomu. Były rzeczy, które tłumaczył po angielsku, ale były też bardziej skomplikowane, które żeby nie tracić czasu tłumaczył po polsku. Generalnie jeżeli się da, to stawia na konwersację po angielsku. Wielokrotnie dostałam od niego pytanie czy taki system tłumaczenia/prowadzenia zajęć mi odpowiada, czy być może chciałabym coś zmienić? Co mi się jeszcze podoba to to, że Piotrek na zajęciach zmusza do myślenia, przez co tłumaczone zagadnienia dłużej zostają w pamięci. Czuję, że idzie to wszystko w dobrym kierunku, u siebie widzę postępy, dlatego zdecydowałam się napisać ten komentarz. Miałam do czynienia z wieloma nauczycielami - Piotra polecam z czystym sumieniem!

 

Gosia Hofman


 

Dzięki zajęciom z p. Piotrem Gilem przełamałem blokadę do nauki języków. Serdecznie polecam szkołę oraz formę nauki przez Skype - wygodnie, elastycznie, bez wychodzenia z domu!

 

Nikodem Zalewski


 

Dzień Dobry, pragnę wyrazić moją opinię na temat zajęć indywidualnych języka angielskiego z Lektorem Panią Ewą Radecką. Gdy zaczynałam kurs 9 miesięcy temu potrafiłam ułożyć tylko proste zdania. Obecnie potrafię w miarę swobodnie wyrażać swoje opinie. Pani Ewa to prawdziwy nauczyciel z powołaniem. Profesjonalizm na najwyższym poziomie i dbałość o Klienta. Ogromnym plusem jest pięknie dopracowany język, łatwość w przekazywaniu wiedzy oraz indywidualne podejście do słuchacza. Lekcje nie są nudne, zawsze dzieje się coś ciekawego. Lekcje z Panią Ewa sprawiły, że polubiłam naukę języka oraz udało mi się przełamać barierę w mówieniu. Polecam wszystkim naukę w Active-Learning.

 

Wanda Poremska


 

Polecam szkołę Active Learning, wszystko jest bardzo profesjonalnie zorganizowane, poziom lektorów bardzo wysoki. W szczególności polecam p. Agnieszkę De Lagausie, świetnie się z nią rozmawia i lekcja staje się przyjemnością, a nie koniecznością. P. Agnieszka daje się "wygadać" i nie przerywa w trakcie co nie blokuje osoby która chce nabrać płynności w mówieniu, dopiero w odpowiednim momencie zwraca uwagę na popełnione błędy. Przygotowuje bardzo ciekawe lekcje, a poza nimi można z nią po prostu bardzo ciekawie porozmawiać o życiu :) Polecam gorąco!

 

Przemysław Patrzylas


 

Dziękuję bardzo za pełny profesjonalizm w przygotowywaniu zajęć, jak również za niesamowite zaangażowanie podczas ich prowadzenia. Teraz, dzięki Państwu i oczywiście lektorowi, podczas spotkań oraz rozmów telefonicznych prowadzonych w języku angielskim, czuję się swobodnie i komfortowo.

 

Bogusław GierulaGorąco polecam szkołę Active-Learning oraz jej wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę. 

Przez ostatni rok miałam przyjemność uczęszczać na zajęcia konwersacyjne przez Skype, które prowadzone były przez p. Tomka Pisarka – lektora, któremu nigdy nie kończyły się pomysły na to jak poprowadzić zajęcia z j. angielskiego w sposób ciekawy i jak najlepiej dostosowany do moich potrzeb. Zarówno forma zajęć jak i sposób ich prowadzenia umożliwiał mi naukę języka, do której co tydzień chciało się wracać (pomimo zmęczenia całym dniem innych zajęć). Przez cały ten czas miałam możliwość zarówno utrwalania wiedzy i umiejętności, które już posiadałam jak i wzbogacania ich o nowe słownictwo, struktury gramatyczne i różnego rodzaju niuanse językowe. Pozdrawiam.


Katarzyna Baruch-MazurMoj syn uczy sie indywidualnie niemieckiego w Active-Learning, mieszkamy w USA, mowi ale nie pisze po polsku, pani instruktor jest niesamowita! Dostosowuje kazda lekcje do syna, polecam 100% Active-Learning dzieciom mieszkajacym poza granicami kraju. Syn nie moze deczekac sie kazdej kolejnej lekcji, atomsfera super pozytywna i zachecajaca do nauki, motywujaca! Profesjonalizm, wykwalifikowani nauczyciele, indywidualne podejscie do ucznia, brak jakiegokolwiek stresu i motywacja!


Edyta Odorowska-Duleba


 

Jestem bardzo zadowolona z lekcji języka angielskiego w Active-Learning, Po wstępnej rozmowie z biurem został mi przydzielony idealny lektor do moich potrzeb. Dużym plusem jest prowadzenie lekcji online, bez konieczności wychodzenia z domu. Po lekcjach w Active-Learning zauważyłam znaczny postęp, głownie jeśli chodzi o pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Gorąco polecam.

 

Beata Gryszka


 

Współpraca ze szkołą układa się bardzo dobrze. Bardzo ważna jest możliwość przełożenia zajęć w nagłej sytuacji, gdy nie jestem w stanie odbyć zajęć w danym terminie. Zdecydowanie polecam lekcje języka angielskiego z Panią Elżbietą, które są absolutną przyjemnością! W trakcie zajęć panuje miła i życzliwa atmosfera, tematy rozmów są za każdym razem wyjątkowe i niezmiernie ciekawe, a podczas każdej lekcji poznaję mnóstwo ciekawych słów i informacji. Dziękuję Pani Eli za cierpliwość i wyrozumiałość.

 

Małgorzata Róg


 

Od wrzesnia uczeszczam z moim 3.5 letnim dzieckiem na zajecia active kids i jestem bardzo zadowolona. Zajecia sa w 5 osobowej grupie z mozliwoscia uczestnictwa rodzica razem z dzieckiem. Dzieki Pani Joasi moja coreczka ciagle chce poznawac nowe slowka i spiewac po angielsku 🙂 pozdrawiam cala zaloge Active Learning 😉

 

Anna NowickaWitam. Bardzo chętnie podzielę się z moją opinią. Moje zajęcia angielskiego przez skypa trwają 1 rok a ogólnie pare lat. Jestem bardzo zadowolona z zajęć po pierwsze że dzięki Panu Mirkowi zdałam pozytywnie rozmowę o pracę do Anglii do szpitala po drugie zawsze przed zajęciami dostaję różne artykuły na emaila i tym samym mam możliwość poćwiczenia angielskiego i pisowni są to artykuły dzięki którym mogę wykorzystać słownictwo w mojej pracy i poza nią. Zajęcia z Panem Mirkiem są bardzo przydatne dla mnie zawsze mogę zapytać o wszystko, jeśli mam z czymś problem zawsze na następne zajęcia przerabiamy dany temat z Panem Mirkiem. Dzięki Panu Mirkowi bardzo dużo się nauczyłam uważam że jest bardzo dobrym nauczycielem zawsze przygotowanym do zajęć i bardzo pomocnym i naprawdę z czystym sumieniem zawsze polecam szkołę active- learning. Żałuję tylko że nie mogę mieć więcej zajęć z Panem Mirkiem ponieważ praca mnie ogranicza i Pan Mirek nie ma dostępnych terminów w sobotę hihi pozdrawiam.


Marta Skrzęta


 

Nauka języka angielskiego via Skype to super rozwiązanie dla osób, które mają problem z przełamaniem się w mówieniu w języku obcym. Miła atmosfera, indywidualne podejście do potrzeb słuchacza. Różnorodnosc tematów sprawia, że nauka języka jest nie tylko efektowna, ale też efektywna. Polecam pana Łukasza :)!

 

Edyta Magiera


 

Szanowni Państwo
Jest mi niezmiernie miło wyrazić swoją opinię o szkole Active-Learning, szczególnie o moim nauczycielu Tomku. Miałam przyjemność uczyć sie u niego, a co wiecej po krótkiej przerwie edukacyjnej zdecydowałam sie kontynuować naukę poprzez skype, dzieki wlasnie profesjonalizmowi oraz wiedzy Tomka. Do każdych zajęć był przygotowany i miał wiele pomysłów tak, aby zajęcia były interesujące i zawierały jak najwiecej przykładów, opowieści oraz ćwiczeń. Oczywiście na bieżąco analizowaliśmy moje postępy w nauce oraz potrzeby zawodowe znajomosci języka. Baaaardzo mu dziękuje, jako, ze przygotowywał mnie do rozmowy kwalifikacyjnej, gdzie finalnie prace w tej firmie dostałam:-). Tomku- Do usłyszenia na kolejnych zajęciach w Active-Learning 🙂

 

Magdalena Kwiecień


 

Chciałbym zarekomendować zajęcia via Skype z Mirosławem Kustrą. Przez okres około 2 lat będąc w Anglii i szlifując swój angielski z tym lektorem, nabrałem umiejętności biegłego posługiwania się językiem obcym. Przez około 1,5 roku zdobywałem wiedzę z General English, a następnie przez 6 miesięcy intensywnie przygotowywałem się do egzaminu CAE. Nigdy nie jest nudno, student zawsze jest motywowany do rozmowy na przeróżne tematy, co jest ogromną zaletą.
Kto jest ambitny i chce naprawdę dobrze nauczyć się języka, nie powinien się wahać.
Pozdrawiam

 

Mateusz Szałajko


 

W pełni profesjonalna Szkoła Językowa. Indywidualne podejście do każdego słuchacza to jedna z wielu zalet. Zajęcia prowadzone są w prosty do zrozumienia sposób. Bardzo miła i wykwalifikowana kadra sprawia, że do tego miejsca chce się wracać. Nie żałuję swojego wyboru, zostały spełnione wszystkie moje oczekiwania. Gorąco polecam!

 

Anna Mamrot


 

pozdrawiam miłych Kierowników szkoły i panią Karolinę z rosyjskiego! pomogliście mi szybko zdobyć potrzebne podstawy tego języka. okazało się to skuteczne w boju- w Kirgistanie. polecam szkołę! kuba
sugestia: przydałby się jakiś dobry kolorowy podręcznik z obrazkami. byłoby wygodniej po nauce wracać do całego materiału.

 

Jakub Szczepański


 

Active-Learning w pełni profesjonalna Szkoła Językowa. Ja osobiście uczęszczałem na lekcje Niemieckiego które prowadziła Pani Ewelina bardzo mila osoba. Lekcje przebiegały w miłej atmosferze, godziny zajęć zostały dopasowane do moich potrzeb, zajęcia prowadzone są w prosty do zrozumienia sposób, otrzymałem pomocne materiały w postaci kserówek. kurs języka był dostosowany do moich potrzeb. Gorąco polecam zarówno szkołę, jak i zajęcia z Panią Eweliną.

 

Tomasz Półchłopek


 

Zaczęłam uczęszczać na Active-Learning na początku wakacji. Chciałam powtórzyć i utrwalić materiał z j.niemieckiego z zakresu szkoły gimnazjalnej. Dzięki Pani Agnieszce idę do liceum spokojna i pewna, że sobie poradzę. Lekcje przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Agnieszka pokazała mi, że Niemiecki nie jest taki zły i nawet polubiłam ten język 🙂 Nie mogę doczekać się kolejnych lekcji. Pozdrawiam.

 

Dominika Korona


 

Zajęcia indywidualne z moim korepetytorem, Panem Adrianem, były (i dalej będą) najlepszym rozwiązaniem do nauki języka angielskiego od podstaw! Każda godzina spędzona z lektorem pozwoliła mi na zdobycie odpowiedniej wiedzy. Moje oceny w szkole stały się o wiele lepsze, a widza, która została mi w głowie, jest satysfakcjonująca. Lektor miał dobre podejście, był bardzo punktualny oraz naprawdę miły. Potrafił się też wykazać cierpliwością i świetnie wytłumaczyć — dlatego serdecznie polecam każdemu na skorzystanie z usług Active-Learning!

 

Victoria Pelczar


 

Zdecydowanie polecam! Miałam zajęcia z angielskiego i niemieckiego. Dużo czytelnych i zrozumiałych materiałów, każde zagadnienie było dokładnie omówione. Znacznie poszerzył się mój zakres słownictwa, poprawiła się gramatyka i zaczęłam swobodnie mówić po niemiecku. Nigdy też nie było problemu z przesunięciem zajęć na inny termin. Lektorzy zawsze pogodni 🙂

 

Kamila Kardasz


 

Active – Learning to super szkola, elastyczne godziny nauczania, swietnie dobrani lektorzy, swietna atmosfera i podejscie do ucznia. Goraco polecam! Wybor Active – Learning to nie tylko swietnie spedzony czas, ale nauka ktora napewno nie pojdzie w las.

 

Konrad Nowak


 

Polecam Pana Adriana- świetny lektor, z poczuciem humoru. Dobrze prowadzi zajęcia i świetnie tłumaczy rzeczy wcześniej dla mnie nie zrozumiałe. Lekcje w Active learning to czysta przyjemność.

 

Joanna Brekiesz


 

Indywidualne podejście, zajęcia dopasowane do potrzeb uczącego się. Bardzo miła pani Asia uczy córkę – Gorąco polecam.

 

Elżbieta Kołacz


 

Polecam naukę języka angielskiego w Active-Learning. Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości kursanta. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez pana Roberta Naczas.

 

Anita Więcek


 

Lekcje języka angielskiego w szkole Active – Learning to bardzo fajne i wartościowe przedsięwzięcie. Najważniejszy jest fakt, że jest to duża inwestycja w samego siebie. Nauka w tej szkole pozwala nam w bardzo przyjaznej atmosferze, pełnej dobrego humoru poszerzać wiedzę. Wzmacnia nasze poczucie wartości i wiarę w nasze możliwości. Podoba mi się indywidualne podejście do potrzeb i dopasowanie toku nauczania do poziomu i możliwości ucznia. Profesjonalna kadra !! Gorąco polecam!!

 

Małgorzata Trojan


 

Przyjazna szkoła, elastyczny czas nauczanie – można umawiać się z lekcji na lekcję, lekcje przez internet to oszczędność czasu i ogromna wygoda, polecam każdemu.

 

Leszek Dańczak


 

Cudna atmosfera na zajęciach i wspaniały Taecher z którym nauka angielskiego jest prawdziwą przyjemnością. Pozytywne nastawienie i cierpliwość to nie jedyne zalety, nauka która jest rozmową oraz rozmowa która jest nauką. Moim zdaniem to świetne połączenie. Dzięki niemu o wiele łatwiej i przyjemniej załapać angielski. Nie mówiąc już o ciekawych faktach z życia wziętych i okazjonalnych chestnutach urozmaicających zajęcia =] Ogólnie sama Idea lekcji przez Skype jest, moim zdaniem, bardzo komfortowa (Cóz, lekcja bez stresów, w zaciszu własnego domu nie może być zła). Ponadto ilość materiału do przerobienia nie przytłacza tak gdy jest inteligentnie wpleciona w rozmowę =] Dlatego bardzo, bardzo polecam ^w^ Pozdrawiam wszystkich stałych jak i tych nowych uczniów. I całą kadrę również. Powodzenia życzy Wam Ola ^w^

 

Aleksandra Martyna


 

Od kilku miesięcy biorę udział w zajęciach języka niemieckiego z p. Eweliną i muszę przyznać, że skuteczność łączy się podczas nich z przyjemnością. Mój niemiecki dzięki ciekawym ćwiczeniom i pełnemu zaangażowaniu lektora, mobilizującego wszystkich uczestników zajęć do mówienia, które jest przecież najistotniejszą umiejętnością, zdecydowanie się rozwinął. Polecam te zajęcia wszystkim przygotowującym się do wyjazdów zagranicznych bądź międzynarodowych egzaminów. Ważne jest także to, że mogę kontynuować kurs podczas wakacji. Jeszcze raz bardzo dziękuję p. Ewelinie!

 

Dominika Dratwa


 

Jestem bardzo zadowolona. Kadra wykwalifikowana. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Można się w naprawdę łatwy sposób bardzo dużo nauczyć. Serdecznie pozdrawiam panią Agnieszkę, która oprócz tego, że świetnie mówi po niemiecku, to jest najsympatyczniejszą osobą jaką znam. Bardzo się cieszę, że mogę uczyć się języka niemieckiego w Jej towarzystwie. Serdecznie wszystkim polecam Active-Learning.

 

Beata Dziadosz


 

Serdecznie polecam wszystkim licealistom zajęcia językowe w Active-Learning. Świetne przygotowanie pod kątem matury, poprawienie swoich umiejętności językowych no i ocen w szkole. Dzięki tym zajęciom naprawdę widać postępy !

 

Natalia Frydrych


 

Uczę się z Mariuszem Gierlaśińskim widoczne jest jego duże doświadczenie jestem super zadowolony potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. Nauka jest prowadzona bardzo przemyślana. Podejście do nauki jest indywidualne co jest bardziej efektywne. Uczę się już 2 miesiąc i jest już dobrze z moim poziomem ale będzie jeszcze lepiej. Polecam Active Learning.

 

Sławomir Chyrek


 

Witam i pozdrawiam cały zespół Active-Learning oraz obecnych i przyszłych słuchaczy kursów. Z przyjemnością zaczynam tydzień pracy w poniedziałek lekcją języka angielskiego i tym samym kończę tydzień w piątek. W czasie zajęć oprócz nauki otrzymuję dużą dawkę dobrego nastroju, optymizmu i wiary w to, że pomimo trudności można osiągać oczekiwane rezultaty. Indywidualne podejście do potrzeb słuchacza, osobowość i cierpliwość lektora sprawiają, że chce się uczestniczyć w zajęciach. Tematy na nich omawiane są zawsze interesujące, poruszające różne dziedziny życia, tym samym bardzo przydatne w nauce języka i możliwości ich wykorzystania w codziennych sytuacjach.Należy podkreślić duże zaangażowanie lektora w prowadzone zajęcia. Gorąco polecam kursy językowe oraz pozostałe z szerokiego wachlarza działalności Active-Learning oraz życzę wszystkim zadowolenia i powodzenia. Anna K.

 

Anna Kustroń


 

Polecam serdecznie naukę języka angielskiego w Active-Learning. Trafiłem tutaj bez rekomendacji, więc miałem oczywiście obawy, jednak szybko zostały one rozwiane. Profesjonalne podejście do ucznia, pomysłowość prowadzenia lekcji, dostosowanie do oczekiwań, miła atmosfera, duża dawka humoru, a co także ważne we współczesnym tempie życia, wszystko bez wychodzenia z domu. Formalności związane ze zleceniem lekcji, od momentu podjęcia decyzji udało mi się załatwić w ciągu dwóch dni. Reasumując, są efekty, więc zamierzam kontynuować naukę w tej szkole i życzę również wszystkim zainteresowanym takiej samej decyzji, a tym samym, mile i owocnie spędzonego czasu. pozdrawiam.

 

Piotr Tomeczko


 

Przyjazna i bardzo elastyczna szkoła dostosowująca się do potrzeb ucznia. Zajęcia z Panem Tomkiem to nauka i zabawa jednocześnie. Jest dowcipny i poważny kiedy trzeba, wymagający i wyrozumiały zarazem, zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć. Trudne zagadnienia raz wytłumaczone zostają w pamięci na długo. Gorąco polecam zarówno szkołę, jak i zajęcia z Panem Tomkiem.

 

Barbara Rak


 

Nauka języka angielskiego w Active-Learning jest samą przyjemnością. Dzięki indywidualnemu podejściu pani Dominiki zdobyłam dużą wiedzę oraz świetnie zostałam przygotowana do matury z języka angielskiego. Gorące wszystkim polecam szkołę Active-Learning, ponieważ panuje tam wyśmienita atmosfera dzięki której wiedza zostanie przyswojona w łatwy sposób.

 

Karolina Marosz


 

Polecam Pana Tomasza Pisarka – bardzo miły i uprzejmy lektor. Dobrze się z nim rozmawia, świetnie prowadzi zajęcia. Tylko takich osób więcej w Active-Learning.

 

Tomasz Przybysz


 

Nauka języka angielskiego w Active Learning to czysta przyjemność, lektorzy doskonali, o dużej różnorodnej wiedzy, cierpliwi, atmosfera rodzinna. Ten ośrodek od początku spęłnił moje oczekiwania i nadal spęłnia zarówno w zakresie moim zawodowym – a miałam już możliwość wykorzystania osiągniętej wiedzy – jak i w zakresie ogólnym co przełamało moje opory w posługiwaniu się językiem angielskim, Gorąco wszystkim polecam ACTIVE LEARNING.

 

Aldona Regulska


 

Serdecznie polecam Active Learning. Miałam zajęcia z P.Dominiką, która z sukcesem przygotowała mnie do egzaminu CAE oraz z P.Agnieszką, u której przez wiele lat uczęszczałam na zajęcia j.niemieckiego, a dzięki niej podniosłam swój poziom z niesamowitym tempem. Lekcje z oba Paniami były na najwyższym poziomie. Szkoła posiada mnóstwo materiałów i solidnie przygotowuje pod wyznaczony cel. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam 🙂

 

Nina Szczygieł


 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z lektorem (Pan Mirosław Kustra) – dobrze dobrane materiały, świetny kontakt z lektorem, możliwość rozmowy na wiele tematów niekoniecznie biznesowych (oczywiście po angielsku:)) i dużo wiedzy do zdobycia. Polecam dla osób które chcą podtrzymać swój poziom języka, a nie mają na co dzień okazji pracy w języku angielskim ale także dla osób które języka biznesowego w pracy potrzebują.

 

Mateusz SzałańskiWspanaili ludzie, wspaniała atmosfera. Indywidalne podjeście, zajęcia dopasowane do potrzeb z świetnymi lektorami – Gorąco polecam. Odwagi a będziecie mile zaskoczeni i zadowoleni z efektów.


Marcin Adamski


 

Gorąco polecam szkołę Active-Learning.
Nauka z Panem Tomaszem przebiega w miłej atmosferze, a materiał dopasowany jest indywidualnie pod ucznia. Pan Tomasz w sposób naturalny przemyca jakieś ciekawostki oraz daje bardzo przydatne wskazówki.
Dużym plusem są elastyczne godziny pracy, na dodatek bez wychodzenia z domu.
Warto zdecydować się na ten sposób nauki.

 

Aleksandra Czyż


 

Moja 9 letnia córka miała lekcje z panią Dominiką,jestem bardzo zadowolona z tych lekcji, na pewno wrócimy do nich po wakacjach. Pani Dominika wykorzystywała 30 min. lekcje na 100% , zadawalała mnóstwo pytań (w tym o ukochanego przez corkę kota), poruszała ciekawe tematy, córka chętnie odpowiadała i opowiadała. Sama zamierzam tez skorzystać z lekcji, wykupilam juz lekcję próbną. Polecam

 

Małgorzata Żywicka


 

Dostowane godziny nauki, miła atmosfera, poziom dopasowany do każdego indywidualnie sprawia, że nauka w Państwa szkole to czysta przyjemność. Szczególnie lekcje z Panią Eweliną są rewelacyjne, pogawędki/plotkowanie w języku niemieckim były super i ciekawe zadania domowe sprawiły że chcę jak najdłużej kontynuować naukę w takim towarzystwie 🙂

 

Małgorzata Pretorius


 

Dziekuje za cierpliwosc i wyrozumialosc podczas mojej nauki jezyka angielskiego, ktora przychodzi mi ciezko, ale dzieki Panu Tomkowi mam nadal sile walczyc w tej nierownej potyczce.

 

Marek Podde


 

Szczerze polecam zajęcia z Panią Moniką. Jest to osoba zaangażowana w pracę, zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Potrafi dobrze przekazać wiedzę osobom dopiero zaczynającym przygodę z językiem obcym – jest cierpliwa i wyrozumiała. Na każdych zajęciach otrzymuje się zestaw materiałów i ćwiczeń pomocnych w zrozumieniu trudniejszych zagadnień. Ponadto, zajęcia prowadzone są z miłej, przyjaznej atmosferze co sprzyja efektywnej nauce.

 

Grażyna Nowak


 

Lekcje w Active-Learnig to sama przyjemność ! Świetni lektorzy i super podejście. Materiały są dopasowane do potrzeb ucznia. Miła i swobodna atmosfera jest zapewniona. Gorąco polecam !

 

Konrad Krukierek


 

Witam serdecznie 🙂 W imieniu naszej 4 osobowej rodzinki, która wspólnie a zarazem osobno (bo każdy z nas ma swoje godziny nauki języka angielskiego 🙂 pragnę gorąco polecić naukę przez Skypa z Active Learnig. Cudowne jest to, że nie wychodząc z domu można w sposób profesjonalny i bardzo przyjemny pobyć w krainie języka angielskiego. Cała nasza 4 ma przyjemność być uczniami pana Łukaszu 🙂 Panie Łukaszu dziękujemy za Pana podejście do pracy, humor i cierplowość 🙂 oraz dopasowanie materiału do potrzeb każdego z nas.

 

Anna Martyna


 

Jeżeli mieszkasz w małej miejscowości i masz niewielki wybór szkół językowych w swoim mieście lub/i masz małe dzieci tak jak ja to wybór tego sposobu nauki przez skype w szkole active-learning jest idealnym rozwiązaniem.
Miałam duże obawy przed zapisaniem się na lekcję próbną (czy się dogadam, czy nauka w ten sposób coś mi da), ale teraz wiem po kilku miesiącach nauki, że był to najlepszy wybór dla mnie. Trafiłam na znakomitego lektora Tomka, który potrafi mi w obrazowy sposób wytłumaczyć i zaciekawić mnie, że czekam z niecierpliwością na kolejną lekcję. Jego profesjonalizm, otwartość i umiejętność przekazywania wiedzy budzi we mnie duży szacunek i chęć do dalszej nauki oraz poznawania tego języka.
Tomku do zobaczenia na kolejnych lekcjach🙂.

 

Katarzyna Dawidowska


 

Bardzo dziękuję Active-Learning za współpracę. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. To super, że jest możliwość odbywania zajęć przez skype, dzięki czemu nie muszę nigdzie dojeżdżać. Dziękuję Paniom lektorkom (z angielskiego i niemieckiego) za pełne zaangażowanie w zajęcia i mnóstwo przysyłanych materiałów i zadań. 🙂

 

Aleksandra Preibisz


 

Jeszcze niedawno moja nauka języka angielskiego ograniczała się do niechętnego wykonywania zadań z gramatyki oraz wymiany kilku zdań raz na jakiś czas. Jednak najistotniejsze w języku angielskim jest praktykowanie go w życiu codziennym i to była rzecz, z która miałam największą trudność. Już po kilku zajęciach Pan Tomek pomógł mi usnąć problem i przełamać barierę w płynnym porozumiewaniu się w tym języku. Dzięki skrupulatnemu przygotowaniu do lekcji i ciężkiej pracy Pana Tomka, lekcje trwające nawet 2h odczuwałam jako 30 min. Cały kurs uważam za ciekawy, ponieważ Pan Tomek poruszał bardzo interesujące tematy i przy okazji dowiedziałam się wielu nowych rzeczy. Serdecznie polecam kurs z Panem Tomkiem osobom, które mają wysokie wymagania co do lekcji języka angielskiego oraz tym, którzy oczekują na lektora z dużym doświadczeniem, poczuciem humoru, otwartością i super osobowością.

 

Oliwia Lipecka


 

Pragne podziekowac za wspaniale poltora roku swietnej zabawy z jezykiem angielskim. Szczegolnie pragne podziekowac Panu Mariuszowi Gierlasińskiemu, za entuzjazm, profesjonalne rady i chędz dzielenia sie wiedza (nie tylko książkową) z jezyka angielskiego. Na poczatku szukalem tzw native speakera, ale nie zamienilbym teraz Pana Mariusza, na zadnego native’a. Pelen profesjonalizm i świetna zabawa.
Pozdrawiam i do uslyszenia 🙂

 

Tomek Gębka


 

Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kurs języka angielskiego metodą „via skype”. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze, dostosowane do indywidualnych potrzeb słuchacza, a mój lektor, Pan Tomek jest bardzo kompetentnym, rzetelnym i wymagającym nauczycielem. Dzięki niemu po zaledwie kilku miesiącach nauki, zaczynając od podstaw, jestem w stanie porozumiewać się w tym języku. Zachęcam więc wszystkich niezdecydowanych do skorzystania z oferty szkoły Active-Learning, bo naprawdę warto.

 

Małgorzata Gołębiewska


 

Active-Learning to świetna szkoła. Elastyczne godziny pracy, miła atmosfera, poziom dopasowany do każdego indywidualnie sprawia, że nauka tam to czysta przyjemność. Serdecznie polecam i pozdrawiam pana Adriana, który ciągle pomaga mi rozwijać moje umiejętności.

 

Sylwia Sysak


 

Mogę tylko wyrazić 100% zadowolenia. Bardzo dobra współpraca 🙂 Lektorzy z którymi miałam okazję mieć zajęcia także jak najbardziej godni polecenia. Pozytywni ludzie z którymi chce się pracować 🙂 Duży plus przede wszystkim za możliwość dostosowania oferty pod klienta. Nauka poprzez Skype – bardzo fajna sprawa, która z mojego punktu widzenia ma wiele zalet. Efekty nauczania porównywalne do tradycyjnych zajęć przy jednoczesnej oszczędności czasu na dojazdy, bez wychodzenia z domu – bardzo komfortowo. Polecam wszystkim! Pozdrawiam i życzę samych sukcesów szkole oraz dlaszego rozwoju 🙂 Asia

 

Joanna Jamniuk


 

Serdecznie polecam szkołę Active-Learning. Świetna współpraca z pracownikami, dobra organizacja, profesjonalne przygotowanie merytoryczne, tematyka dostosowana do potrzeb, miła atmosfera. Szczególnie polecam zajęcia z Panem Robertem.

 

Justyna Grabowiec


 

Rewelacyjna atmosfera w której bardzo szybko przyswaja sie język obcy, lekcje przygotowane bezpośrednio pod kursanta co daje bardzo fajne i szybkie efekty. Szkoła godna polecenia. Naprawdę warto.

 

Greta Luc


 

Bardzo miła atmosfera, dobre podejście do ucznia, które przełożyło się na wyniki w szkole.

 

Mateusz Frużyński


 

Współpracę z firmą Active Learning uważam za wysoce profesjonalną – pełne zrozumienie dla potrzeb klienta, dostosowanie oferty do oczekiwań, szybkie reagowanie na sygnały, prośby i uwagi. Moja lektorka- Pani Monika Frąckiewicz wspaniale prowadziła swoje zajęcia. Z pełną życzliwością opanowała moje niepokoje, w ciepły, życzliwy i wyrozumiały sposób zdiagnozowała wiedzę oraz umiejętności oraz dostosowała metody pracy. Jej zajęcia to była prawdziwa przyjemność, pozwoliła mi otworzyć się na język angielski, zmotywowała do konwersacji. Jednocześnie z dużym taktem wskazała główne obszary które będziemy jeszcze doskonalić. Podsumowując – duże wyrazy wdzięczności dla Zespołu za dotychczasową wspólną pracę i z całą odpowiedzialnością mogę firmę Active Learning polecić innym słuchaczom.

 

Izabela Nadolnik


 

Jestem pod bardzo dużym wrażeniem podejścia do słuchacza, profesjonalizmu szkoły, jak i lektorów. Po miesiącach współpracy z panem Mirkiem, nie wyobrażam sobie innego lektora. Pan Mirek ma swój cenny atut, niespotykany u innych lektorów – mianowicie nie podcina skrzydeł (a ucząc się języka latami miałam okazję poznać różne style nauczania i przeróżnych lektorów). W trakcie wielomiesięcznej współpracy z panem Mirkiem, nigdy nie użył sformułowania, że zrobiłam coś źle lub niepoprawnie. Posiada niezwykłą umiejętność motywowania słuchacza, korygowania błędów oraz naprowadzania na poprawne rozwiązanie bez mówienia „it’s wrong”. Poza tym podziwiam jego anielską cierpliwość w stosunku do moich osiągnięć językowych, nigdy nie usłyszałam w jego głosie za grosz zniecierpliwienia.

 

Małgorzata Kiszczak


 

Serdecznie polecam naukę języka angielskiego w Active-Learning. Pan Piotr Gil to godny polecenia lektor, który organizuje lekcje w ciekawy sposób. Jest cierpliwy i kompetentny, prowadzi konwersacje na ciekawe tematy i sprawia, że mój angielski wreszcie jest na coraz lepszym poziomie. Z przyjemnością będę kontynuować naukę angielskiego po przerwie.

 

Magdalena Bigos


 

Wziąłem przed egzaminem na studiach pakiet lekcji u Piotra Gila. Piotrek pomógł mi w odświeżeniu angielskiego, który niegdyś znałem bardzo dobrze. Zasady, których zapomniałem, zostały mi przedstawione w prosty i przystępny sposób. Piotr słucha ucznia, bada jego potrzeby i idealnie na nie reaguje. Widać dodatkowo, że angielski to jego pasja – jest fachowcem w swojej dziedzinie. Lekcje przebiegły w bardzo miłej, sympatycznej i przede wszystkim – niezwykle produktywnej atmosferze, która zaowocowała oceną bardzo dobrą. Gorąco polecam usługi Piotrka! [via Active-Learning off course 😉 – przyp. red.]

 

Maciej Bojda


 

Bardzo mile wspominam kurs j. angielskiego via Skype z p. Ksenią. Nasze zajęcia nie odbywały się szablonowo – według utartego i nudnego schematu z książek i przerabiania zagadnień, których raczej się nie wykorzystuje w praktyce. Przeciwnie p. Ksenia realizowała ze mną taki materiał, który mnie satysfakcjonował i zdobyte umiejętności, słownictwo mogę teraz wykorzystywać w praktyce. Dodatkowo p. Ksenia jest bardzo kreatywna i na żadnych zajęciach nie było nudno. Miałam sporo obaw przed rozpoczęciem kursu via skype ale teraz wiem, że jest to super rozwiązanie, więc jeżeli ktoś z Was się waha to szczerze zachęcam i polecam.

 

Marta Łukasik


 

Bardzo polecam!

 

Tomasz Buraczewski


 

Współpraca ze szkołą układała się bardzo dobrze. Lektorzy mili i kompetentni, zawsze można było podyskutować na ciekawe tematy. Polecam.

 

Elżbieta Karmazyn


 

Profesjonalna obsługa, oferta dobrana do potrzeb. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, ciekawy dobór tematów do konwersacji. Polecam!

 

Ada Lewandowska


 

Polecam tę szkołę językową, a szczególnie zajęcia z Panem Tomkiem Pisarkiem, który dba o to, aby nauka języka angielskiego nie była nudna. Zawsze jest perfekcyjnie przygotowany do zajęć. Często zaskakuje formą przeprowadzonych zajęć jak i przygotowanym materiałem, co sprawia, że każde zajęcia wyglądają inaczej. Odpowiednie podejście do kursanta oraz poczucie humoru pozwalają na pozbycie się dyskomfortu w mówieniu w języku obcym.
Oferowana przez szkołę nauka poprzez Skype jest naprawdę super rozwiązaniem dla ludzi, którzy szanują swój czas. Gorąco polecam!

 

Aleksandra Czyż


 

Zajęcia z Panią Agatą Powroźnik były bardzo inspirujące. Jestem mile zaskoczona otwartością, chęcią niesienia pomocy i tym, że w bardzo przystępny sposób wyjaśniła mi moje językowe wątpliwości. Życzyłabym sobie, aby po moim powrocie do nauki, mogła dalej z Nią pracować.

 

Izabella Laba-Waszczykowska


 

Zdecydowanie polecam lekcje w Active – Learning, a szczególnie chciałbym wyróżnić Pana Tomka. Wiedza, doświadczenie i umiejętność przekazywania wskazówek i tłumaczenia różnego rodzaju zagadnień są na bardzo wysokim poziomie. Do tego bardzo szeroki zakres wiedzy ogólnej oraz elastyczność w dobrze tematów to atuty, które mają ogromne znaczenie podczas lekcji. To wszystko co wyżej opisałem współgra ze sobą m.in. dzięki super atmosferze.
Pozdrawiam i polecam.

 

Jarosław Krasuski


 

Polecam bardzo szkołę językową Active-Learning. Świetne podejście do słuchaczy, bardzo miły kontakt i oferta uszyta praktycznie na miarę. Doceniam bardzo otwarte podejście. W szczególności polecam lekcje z Tomaszem Pisarek – bardzo dobry nauczyciel, który ma ogromną wiedzę, świetnie prowadzi lekcje języka angielskiego przez Skype i każda godzina mija mi niesamowicie szybko. Lekcje są dostosowane do moich potrzeb i na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję!

 

Magdalena Olejniczak


 

Bardzo polecam zajęcia z Panem Tomkiem Pisarkiem, Dzięki Panu Tomkowi zrobiłam duży postęp w znajomości angielskiego, szczególnie w mowie. Wszystkie zajęcia są interesujące, prowadzone w sposób profesjonalny i motywujący do dalszej pracy.

 

Barbara Rak


 

Dziekuje za cierpliwosc i wyrozumialosc podczas mojej nauki jezyka angielskiego, ktora przychodzi mi ciezko, ale dzieki Panu Tomkowi mam nadal sile walczyc w tej nierownej potyczce.

 

Marek Podde


 

Szkoła jest bardzo elastyczna i zorganizowana. Taka forma nauki jest bardzo komfortowa – we własnym domu o dogodnej porze.
Bardzo dziękuję za współpracę, zwłaszcza Panu Rafałowi, za profesjonalne podejście, świetne przygotowanie do każdej lekcji oraz ciekawe prowadzenie zajęć.

 

Leszek Ptak


 

ABSOLUTNIE polecam lekcje z moim Lektorem (Tomasz Pisarek). Poziom, temat i komunikacja dostosowana do słuchacza, cały materiał przygotowany bezpośrednio pod moje potrzeby, na naszych lekcjach robimy angielski, jakiego mi brakuje, a nie jaki jest w podręcznikach wg spisu treści. Poza mega wygodną formą Skype – jestem bardzo zadowolony, że wybrałem lekcję z p. Tomkiem.
Wielkie dzięki p. Tomku! Mam nadzieję, że okazja czytania wyników tej ankiety będzie też chwilą, w której będzie Pan czuł satysfakcję z pracy z nami (wiem, że to nie tylko godzina przed skype, ale również przygotowanie o dobór fajnych materiałów). Taka ankieta – jak kwiaty na dzień nauczyciela  Wszystkiego dobrego!

 

Marcin Drzewiecki


 

Jestem bardzo zadowolony z zajęć prowadzonych przez Panią Agatę Powroźnik. Naprawdę przesympatyczna kobieta dzięki, której otworzyłem się bardziej na konwersację w języku angielskim. Teraz bardziej czuję się pewnie, rozmawiając po angielsku. Lekcje były prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam Active-Learning oraz oczywiście Panią Agatę 

 

Dominik Matuszewski


 

Polecam Panią Agatę. Lekcje są bardzo ciekawe, dużo rozmawiamy, oglądamy filmiki i poruszamy interesujące tematy. Bardzo miła atmosfera 

 

Sara Lewandowska


 

Polecam szkołę Active-Learning. Wzorowy kontakt mailowy i przede wszystkim duża elastyczność w zakresie godzin prowadzenia zajęć. Program zajęć dobierany jest indywidualnie w oparciu o aktualny poziom językowy słuchacza i z uwzględnieniem jego potrzeb.
Moim lektorem jest Pani Agata, która w sympatycznej i bezstresowej atmosferze prowadzi zajęcia. W sposób profesjonalny objaśnia wszystkie zagadnienia językowe z którymi się do niej zwracam. Z uwagi na otwartość i duży zakres zainteresowań Pani Agaty mogę poszerzać swój zakres językowy na wielu płaszczyznach podczas prowadzenia zajęć. Pani Agata dzielnie znosi moją ekwilibrystykę językową  i jednocześnie wykazuje się dużym poczuciem humoru. Szczerze polecam zajęcia w tej szkole.

 

Maciej Kulesza


 

Polecam Pana Mirka. Współpracowałem z nim już dwukrotnie w okresach trzy miesięcznych. Współpracowało mi się bardzo dobrze. Miałem okazję odświeżyć słownictwo, którego na co dzień mam mało okazji używać jak i też nauczyć się nowych słów. Forma nauki przez Skype jest jak najbardziej godna polecenia. Dużo lepsza niż tradycyjne zajęcia.

 

Robert Duszkiewicz


 

Korzystałam z kursu General English z fantastycznym lektorem Panią Aleksandrą Kłosowską. Miałam bardzo nietypową sytuację i ściśle ukierunkowane potrzeby, co do nauki języka angielskiego, i P. Aleksandra spisała się na 120%. Mnóstwo praktycznych porad i informacji, ogrom ciekawych materiałów, niesztampowe ćwiczenia mające na celu rozwój umiejętności językowych sprawiły, że już po kilku zajęciach poczułam się znacznie pewniej z moimi umiejętnościami komunikacji w języku angielskim. Pani Aleksandra to bardzo cierpliwy lektor, z ogromną wiedzą, nastawiona na potrzebę kursanta i potrafiąca dostosować zajęcia do potrzeb, tak, żeby była z nich jak największa korzyść dla uczestnika.
Podsumowując serdecznie polecam każdemu, moje dwa pakiety zajęć znacznie zmieniły mój poziom języka i przede wszystkim płynność w mówieniu i poprawiły pewność siebie.

 

Karolina Gradecka


 

Współpraca ze szkołą układa się bardzo dobrze, cenię sobie zwłaszcza możliwość przełożenia lekcji na inny termin, jeśli nie jestem w stanie jej odbyć w danym tygodniu. Polecam w szczególności lekcje języka niemieckiego na skype z Panią Agnieszką, która w trakcie zajęć dużo czasu poświęca na konwersację, sumiennie mobilizuje do poświęcenia chwili czasu na naukę języka przed zajęciami, między innym układając zdania do przetłumaczenia z wykorzystanym podczas ostatnich zajęć słownictwem. W trakcie zajęć panuje miła i życzliwa atmosfera. Gorąco polecam!

 

Magdalena Solak


 

Bardzo polecam zajęcia w szkole językowej Active-Learning. Profesjonalna obsługa i profesjonalni lektorzy. Polecam zajęcia z angielskiego z Panem Piotrem. Zajęcia są przemyślane i ciekawe. Pan Piotr słucha ucznia i dostosowuje zajęcia do jego potrzeb. Z języka niemieckiego polecam zajęcia z Panią Eweliną. Pani Ewelina jest osobą bardzo otwartą i elastyczną. Przełamała mój strach przed mówieniem już na pierwszych zajęciach. Zajęcia w szkole językowej Active-Learning są dopasowane do potrzeb i możliwości uczniów, a lektorzy są otwarci na nowe pomysły. Szczerze polecam.

 

Anna Cholewa


 

Zajęcia indywidualne to był strzał w dziesiątkę. To było coś czego brakowało mi podczas standardowych zajęć w szkole czy na kursach. Pan Piotr z którym mam okazje współpracować zawsze dobiera interesujące tematy i rozpętuje rozmowę w której zapomina się o całym stresie związanym z nauka mówienia w języku obcym. Rozmowy są przeplatane z ćwiczeniami, które pomagają poszerzyć wiedzę na temat języka. Duże brawa za chęci do wprowadzania nowych metod nauczania i reagowanie na feedback od ucznia. Po tylu latach spędzonych w szkole, dobrze wiedzieć ze takie podejście jeszcze istnieje.

 

Bernard Rusin


 

Active-Learning w mojej ocenie to bardzo dobra szkoła. Elastyczne godziny pracy, poziom indywidualnie dopasowany do słuchacza. Lekcje z Panią Agatą były wyjątkowe. W 100% spełniły moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, a zarazem wyrozumiałość i cierpliwość.

 

Katarzyna Hein


 

Szukałam zajęć, które pozwoliłyby mi na przełamanie bariery językowej i naukę konwersacji. W Activ-Learning trafiłam na Agatę, którą gorąco polecam. Super sympatyczna, kompetentna i urocza osoba,a prowadzone przez nią zajęcia odbywają się w luźnej atmosferze i bez stresu. Moje lekcje to luźna rozmowa na różne tematy. Agata błędy koryguje na bieżąco, a gramatyka jest wplatana w naturalny sposób do konwersacji i tłumaczona w bardzo przystępny sposób. Dzięki Agacie bardzo szybko pojęłam rzeczy, które kiedyś były dla mnie „czarną magią”. Lubię nasze lekcje, a na efekty muszę jeszcze trochę popracować.

 

Anna Bagrowska


 

Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez lektorów Active-Learning. Najbardziej podoba mi się ich indywidualne podejście do nauki oraz zaangażowanie, przy jednocześnie interesujących tematach i metodach. W ten sposób praca z językiem staje się przyjemna i można szybko zauważyć jej rezultaty.

 

Olga Graboś


 

Znalazłam Active-Learning kilka lat temu, poszukując pomocy w przygotowaniu się do egzaminu Business BEC Preliminary. Byłam pełna wątpliwości odnośnie nauki via skype, gdyż wcześniej korzystałam jedynie ze szkól stacjonarnych. Jak się okazało trafiłam doskonale i osiągnęłam nawet więcej niż zakładałam, bez problemu zdając egzamin Business BEC Business BEC Ventage, do którego przygotował mnie Mirek Kustra. Jest to lektor, który w pełni dostosowuje się do potrzeb i rytmu pracy słuchacza. Zawsze przygotowany do zajęć, z szeroką wiedzą, potrafiący zmotywować do pracy własnej w bardzo przyjaznej atmosferze. Z przyjemnością polecam Mirka wszystkim, którzy stawiają na pracę z profesjonalistami. Na uwagę zasługuje również wyskoki poziom obsługi klienta i kultura organizacyjna, dzięki którym nauka przebiega w bardzo dobrej atmosferze i bez zakłóceń. Polecam wszystkim, którzy cenią swój czas! Nauka via Skype z Active-Learning to nie tylko oszczędność czasu, ale także metoda, dzięki której w pełni można realizować zamierzone cele!

 

Anna Mikoda


 

Szkoła super!!! Zajęcia z Panem Adrianem zawsze były ciekawe, bardzo dobry nauczyciel. Polecam!!!

 

Mateusz Repak


 

Serdecznie polecam naukę z Active Learning. Zaczynajac od kwestii formalnych poprzez same zajęcia oceniam na 6! Osoba, z która miałam zajęcia była zawsze przygotowana i w pełni zaangażowana w przeprowadzenie lekcji. Wszelkie moje prośby o przerobienie tematów również były uwzględniane 😉 moja pewność siebie z pewnością się poprawiała 😉

 

Ola Lec


 

Polecam zajęcia z Panem Mirkiem. Zajęcia są bardzo ciekawe, a co ważne dla mnie – dzięki tym zajęciom zyskałam większą pewność siebie i zdolność w mówieniu w języku angielskim. Serdecznie dziękuję.

 

Katarzyna Kalinowska


 

Bardzo polecam Active-Learning. Uczestniczyłam w lekcjach z panem Adrianem i jestem bardzo zadowolona- lekcje były dostosowane do moich potrzeb i możliwości, dodatkowo to bardzo dobry nauczyciel i lektor, z dużą wiedzą na temat języka angielskiego. Polecam serdecznie, w celu podszkolenia swoich umiejętności i poćwiczyć konwersowanie w języku angielskim.

 

Weronika BargielPodziękowania dla pana Piotra Gila za doskonałe i profesjonalne prowadzenie zajęć. Dużo nauczyłem się podczas kursu i mam nadzieję że spotkam się z panem Piotrem we wrześniu.


Andrzej Należniak


 

Metoda „via skype” jest najlepszą metodą, jeżeli chodzi indywidualną naukę języka obcego. Zapisałam moją 13-letnią córkę na indywidualną lekcję języka angielskiego w celu „rozruszania” jej. Chciałam, aby nabrała odwagi w komunikowaniu się w języku obcym. Lektorka jest profesjonalnie przygotowana na każdą lekcję. Przygotowane ćwiczenia, tematy do konwersacji, różne gry, quizy, komunikacja tylko w języku obcym!
Nie musiałam nigdzie zawozić córki i czekać. Było to dla mnie bardzo komfortowe, duża oszczędność czasu w życiu codziennym. Naukę kontynuujemy zaraz po wakacjach. 

 

Monika SerwachPolecam naukę angielskiego z p. Piotrem Gilem. Lekcje są bardzo ciekawe, materiał różnorodny. Za każdym razem otrzymuję inne zadania w różnych formach co powoduje, że lekcje nie są nudne. P. Piotr cierpliwie tłumaczy omawiane zagadnienia, spokojnie powtarza zdanie, gdy ich nie rozumiem, a swoim podejściem w jakiś tajemniczy sposób zmusza mnie do codziennej nauki angielskiego.  Po trzech miesiącach wyraźnie widzę, że mam większy zasób słownictwa. Serdecznie zachęcam do lekcji z p. Piotrem.


Magda Pietrzak