Ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych w Krośnie.

Historia

Od 2010 roku organizujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego angażując do tego najlepszych Lektorów.

Od początku działalności postawiliśmy na współpracę z zawodowymi filologami. Doskonale przygotowana kadra Lektorów (również Native Speakerów), metodyków oraz certyfikowanych trenerów biznesu pozwala nam zachować standardy na najwyższym poziomie dydaktycznym. Zapewniamy naszym Słuchaczom maksymalny profesjonalizm, nowoczesne rozwiązania oraz formę współpracy.

Misja

Naszą misją jest inspirowanie ludzi do nieustannego rozwoju. Wspieramy i motywujemy do nauki języków obcych.

Znajomość przynajmniej jednego języka obcego daje Wam szansę na lepszą edukację i jest kluczem do realizacji marzeń o karierze, sukcesach w biznesie oraz podróżach. Nasi Lektorzy staraję się przekazać wartości, w które sami wierzą. Promujemy twórczą, odpowiedzialną i świadomą postawę wobec otaczającego nas Świata. Pokazując różnorodność kultur uczymy szacunku do każdego człowieka.

Metoda

Metoda komunikacyjna CLT jest idealną odpowiedzią na potrzebę rozmowy z drugim człowiekiem.

Communicative language teaching kładzie nicisk na mówienie w języku obcym. Braki w zakresie gramatyki uzupełniane są w kontekście sytuacyjnym, co powoduje naturalny wzrost pewności siebie i motywuje do ... mówienia. Jest to metoda oparta na czynnym udziale ucznia w procesie edukacyjnym, co zwiększa zaangażowanie oraz gwarantuje lepszą jakości przyswajanej wiedzy i umiejętności.