Angielski w szkole podstawowej

Kursy języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Program kursu zakłada ugruntowanie wiedzy i umiejętności posługiwania się językiem angielskim na poziomie szkoły podstawowej. Uzupełniamy słownictwo oraz struktury gramatyczne. Bezwarunkowo kładziemy nacisk na komunikację. Dbamy o wszechstronny rozwój dziecka oraz pobudzanie wyobraźni i motywacji do dalszej nauki języka angielskiego.

 

Bardzo ważnym elementem zajęć na naszych kursach jest powiązanie nauki języka z aktywnością na forach językowych, w mediach społecznościowych oraz z zachętą do czytania anglojęzycznych magazynów i książek (dostępnych w naszej biblioteczce). Wszystko to sprawia, że po ukończeniu szkoły podstawowej nasi Słuchacze wyróżniają się wysokim poziomem biegłości językowej oraz mają motywację do poszerzania swoich lingwistycznych horyzontów.

 

Nasi uczniowie otrzymują pełne wsparcie dydaktyczne oraz możliwość pracy warsztatowej w kameralnych grupach. Praca na konkretnych projektach rozwija dodatkowe kompetencje społeczne, naukowe, przywódcze.

We teach English to future leaders! Program National Geographic Learning angażuje Słuchaczy i zachęca do wyrażania opinii. Dzieci uczą się mówić po to, żeby móc powiedzieć to co chcą, a nie tylko to co potrafią.

 

Seria podręczników "Welcome to Our World" to przede wszystkim bogactwo słownictwa oraz ciekawych, niestandardowych tematów. Dzieci poznają język angielski w odniesieniu do codziennych sytuacji, a przy okazji uczą się przez muzykę i rytm. Piękne zdjęcia przyciągają uwagę i działają na wyobraźnię, co zwiększa zaangażowanie w realizowane przez Active-Learning projekty.

Wypełnij poniższy formularz, oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana