Egzamin Ósmoklasisty

Kursy języka angielskiego powtarzający materiał szkoły podstawowej oraz uwzględniający techniki egzaminacyjne

Active Kids - nauka języka angielskiego dla dzieci od 3 do 6 lat. Kurs jest dostosowany do potrzeb najmłodszych Słuchaczy. Nowatorski program sprawia, że nauka języka angielskiego staje się również doskonałą zabawą. 


Na zajęciach wykorzystujemy elementy gier i zabaw, dzięki czemu dzieci uczą się w przyjaznej i kreatywnej atmosferze. Kursy języka angielskiego dla dzieci prowadzą polscy lektorzy lub Native Speakerzy z przygotowaniem do pracy z dziećmi. Zajęcia odbywają się w małej grupie (od 3 do 5 osób), co zachęca do interakcji, ale również zapewnia dziecku możliwość zachowania integralnej przestrzeni.


Dzieci mają do dyspozycji matę, zabawki edukacyjne oraz wszystkie narzędzia, które pomagają naszym najmłodszym Słuchaczom w rozwijaniu zainteresowania językiem angielskim. Zajęcia w Active-Learning odwołują się do naturalnego procesu uczenia się poprzez śpiewanie, malowanie oraz inną twórczość. Obecność rodziców sprzyja budowaniu u dziecka poczucia pewności siebie oraz rozwijaniu umiejętności społecznych.

Wypełnij poniższy formularz, oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana