Jeżeli uważasz, że praca zespołu Active-Learning zasługuje na Twoje uznanie zapraszamy Cię do podzielenia się tą informacją z, mamy nadzieję, naszymi przyszłymi słuchaczami. Żeby było uczciwie będziemy publikować opinie wyłącznie od osób, które podpiszą się swoim imieniem i nazwiskiem.

Adres e-mail nie będzie opublikowany


* Wymagane

Wasze opinie i komentarze

Jeszcze niedawno moja nauka języka angielskiego ograniczała się do niechętnego wykonywania zadań z gramatyki oraz wymiany kilku zdań raz na jakiś czas. Jednak najistotniejsze w języku angielskim jest praktykowanie go w życiu codziennym i to była rzecz, z która miałam największą trudność. Już po kilku zajęciach Pan Tomek pomógł mi usnąć problem i przełamać barierę w płynnym porozumiewaniu się w tym języku. Dzięki skrupulatnemu przygotowaniu do lekcji i ciężkiej pracy Pana Tomka, lekcje trwające nawet 2h odczuwałam jako 30 min. Cały kurs uważam za ciekawy, ponieważ Pan Tomek poruszał bardzo interesujące tematy i przy okazji dowiedziałam się wielu nowych rzeczy. Serdecznie polecam kurs z Panem Tomkiem osobom, które mają wysokie wymagania co do lekcji języka angielskiego oraz tym, którzy oczekują na lektora z dużym doświadczeniem, poczuciem humoru, otwartością i super osobowością.

Oliwia Lipecka   

Szczerze polecam zajęcia z Panią Moniką. Jest to osoba zaangażowana w pracę, zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Potrafi dobrze przekazać wiedzę osobom dopiero zaczynającym przygodę z językiem obcym – jest cierpliwa i wyrozumiała. Na każdych zajęciach otrzymuje się zestaw materiałów i ćwiczeń pomocnych w zrozumieniu trudniejszych zagadnień. Ponadto, zajęcia prowadzone są z miłej, przyjaznej atmosferze co sprzyja efektywnej nauce.

Grażyna Nowak   

Jestem pod bardzo dużym wrażeniem podejścia do słuchacza, profesjonalizmu szkoły, jak i lektorów. Po miesiącach współpracy z panem Mirkiem, nie wyobrażam sobie innego lektora. Pan Mirek ma swój cenny atut, niespotykany u innych lektorów - mianowicie nie podcina skrzydeł (a ucząc się języka latami miałam okazję poznać różne style nauczania i przeróżnych lektorów). W trakcie wielomiesięcznej współpracy z panem Mirkiem, nigdy nie użył sformułowania, że zrobiłam coś źle lub niepoprawnie. Posiada niezwykłą umiejętność motywowania słuchacza, korygowania błędów oraz naprowadzania na poprawne rozwiązanie bez mówienia "it's wrong". Poza tym podziwiam jego anielską cierpliwość w stosunku do moich osiągnięć językowych, nigdy nie usłyszałam w jego głosie za grosz zniecierpliwienia.

Małgorzata Kiszczak   

Dostowane godziny nauki, miła atmosfera, poziom dopasowany do każdego indywidualnie sprawia, że nauka w Państwa szkole to czysta przyjemność. Szczególnie lekcje z Panią Eweliną są rewelacyjne, pogawędki/plotkowanie w języku niemieckim były super i ciekawe zadania domowe sprawiły że chcę jak najdłużej kontynuować naukę w takim towarzystwie 🙂

Małgorzata Pretorius   

Nauka języka angielskiego w Active-Learning jest samą przyjemnością. Dzięki indywidualnemu podejściu pani Dominiki zdobyłam dużą wiedzę oraz świetnie zostałam przygotowana do matury z języka angielskiego. Gorące wszystkim polecam szkołę Active-Learning, ponieważ panuje tam wyśmienita atmosfera dzięki której wiedza zostanie przyswojona w łatwy sposób.

Karolina Marosz   

Pragne podziekowac za wspaniale poltora roku swietnej zabawy z jezykiem angielskim. Szczegolnie pragne podziekowac Panu Mariuszowi Gierlasińskiemu, za entuzjazm, profesjonalne rady i chędz dzielenia sie wiedza (nie tylko książkową) z jezyka angielskiego. Na poczatku szukalem tzw native speakera, ale nie zamienilbym teraz Pana Mariusza, na zadnego native'a. Pelen profesjonalizm i świetna zabawa.
Pozdrawiam i do uslyszenia 🙂

Tomek Gębka   

Jestem bardzo zadowolona. Kadra wykwalifikowana. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Można się w naprawdę łatwy sposób bardzo dużo nauczyć. Serdecznie pozdrawiam panią Agnieszkę, która oprócz tego, że świetnie mówi po niemiecku, to jest najsympatyczniejszą osobą jaką znam. Bardzo się cieszę, że mogę uczyć się języka niemieckiego w Jej towarzystwie. Serdecznie wszystkim polecam Active-Learning.

Beata Dziadosz   

Współpracę z firmą Active Learning uważam za wysoce profesjonalną - pełne zrozumienie dla potrzeb klienta, dostosowanie oferty do oczekiwań, szybkie reagowanie na sygnały, prośby i uwagi. Moja lektorka- Pani Monika Frackiewicz wspaniale prowadziła swoje zajęcia. Z pełną życzliwością opanowała moje niepokoje, w ciepły, życzliwy i wyrozumiały sposób zdiagnozowała wiedzę oraz umiejętności oraz dostosowała metody pracy. Jej zajęcia to była prawdziwa przyjemność, pozwoliła mi otworzyć się na język angielski, zmotywowała do konwersacji. Jednocześnie z dużym taktem wskazała główne obszary które będziemy jeszcze doskonalić. Podsumowując - duże wyrazy wdzięczności dla Zespołu za dotychczasową wspólną pracę i z całą odpowiedzialnością mogę firmę Active Learning polecić innym słuchaczom.

Izabela Nadolnik   

Polecam Pana Tomasza Pisarka - bardzo miły i uprzejmy lektor. Dobrze się z nim rozmawia, świetnie prowadzi zajęcia. Tylko takich osób więcej w Active-Learning.

Tomasz Przybysz   

Witam. Bardzo chętnie podzielę się z moją opinią. Moje zajęcia angielskiego przez skypa trwają 1 rok a ogólnie pare lat. Jestem bardzo zadowolona z zajęć po pierwsze że dzięki Panu Mirkowi zdałam pozytywnie rozmowę o pracę do Anglii do szpitala po drugie zawsze przed zajęciami dostaję różne artykuły na emaila i tym samym mam możliwość poćwiczenia angielskiego i pisowni są to artykuły dzięki którym mogę wykorzystać słownictwo w mojej pracy i poza nią. Zajęcia z Panem Mirkiem są bardzo przydatne dla mnie zawsze mogę zapytać o wszystko, jeśli mam z czymś problem zawsze na następne zajęcia przerabiamy dany temat z Panem Mirkiem. Dzięki Panu Mirkowi bardzo dużo się nauczyłam uważam że jest bardzo dobrym nauczycielem zawsze przygotowanym do zajęć i bardzo pomocnym i naprawdę z czystym sumieniem zawsze polecam szkołę active- learning. Żałuję tylko że nie mogę mieć więcej zajęć z Panem Mirkiem ponieważ praca mnie ogranicza i |Pan Mirek nie ma dostępnych terminów w sobotę hihi pozdrawiam.

Marta Skrzęta   

Zdecydowanie polecam! Miałam zajęcia z angielskiego i niemieckiego. Dużo czytelnych i zrozumiałych materiałów, każde zagadnienie było dokładnie omówione. Znacznie poszerzył się mój zakres słownictwa, poprawiła się gramatyka i zaczęłam swobodnie mówić po niemiecku. Nigdy też nie było problemu z przesunięciem zajęć na inny termin. Lektorzy zawsze pogodni 🙂

Kamila Kardasz   

Przyjazna i bardzo elastyczna szkoła dostosowująca się do potrzeb ucznia. Zajęcia z Panem Tomkiem to nauka i zabawa jednocześnie. Jest dowcipny i poważny kiedy trzeba, wymagający i wyrozumiały zarazem, zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć. Trudne zagadnienia raz wytłumaczone zostają w pamięci na długo. Gorąco polecam zarówno szkołę, jak i zajęcia z Panem Tomkiem.

Barbara Rak   

Witam serdecznie 🙂 W imieniu naszej 4 osobowej rodzinki, która wspólnie a zarazem osobno (bo każdy z nas ma swoje godziny nauki języka angielskiego 🙂 pragnę gorąco polecić naukę przez Skypa z Active Learnig. Cudowne jest to, że nie wychodząc z domu można w sposób profesjonalny i bardzo przyjemny pobyć w krainie języka angielskiego. Cała nasza 4 ma przyjemność być uczniami pana Łukaszu 🙂 Panie Łukaszu dziękujemy za Pana podejście do pracy, humor i cierplowość 🙂 oraz dopasowanie materiału do potrzeb każdego z nas.

Anna Martyna   

Bardzo dziękuję Active-Learning za współpracę. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. To super, że jest możliwość odbywania zajęć przez skype, dzięki czemu nie muszę nigdzie dojeżdżać. Dziękuję Paniom lektorkom (z angielskiego i niemieckiego) za pełne zaangażowanie w zajęcia i mnóstwo przysyłanych materiałów i zadań. 🙂

Aleksandra Preibisz   

Cudna atmosfera na zajęciach i wspaniały Taecher z którym nauka angielskiego jest prawdziwą przyjemnością. Pozytywne nastawienie i cierpliwość to nie jedyne zalety, nauka która jest rozmową oraz rozmowa która jest nauką. Moim zdaniem to świetne połączenie. Dzięki niemu o wiele łatwiej i przyjemniej załapać angielski. Nie mówiąc już o ciekawych faktach z życia wziętych i okazjonalnych chestnutach urozmaicających zajęcia =] Ogólnie sama Idea lekcji przez Skype jest, moim zdaniem, bardzo komfortowa (Cóz, lekcja bez stresów, w zaciszu własnego domu nie może być zła). Ponadto ilość materiału do przerobienia nie przytłacza tak gdy jest inteligentnie wpleciona w rozmowę =] Dlatego bardzo, bardzo polecam ^w^ Pozdrawiam wszystkich stałych jak i tych nowych uczniów. I całą kadrę również. Powodzenia życzy Wam Ola ^w^ Aleksandra Martyna

Aleksandra Martyna   

Serdecznie polecam wszystkim licealistom zajęcia językowe w Active-Learning. Świetne przygotowanie pod kątem matury, poprawienie swoich umiejętności językowych no i ocen w szkole. Dzięki tym zajęciom naprawdę widać postępy ! 🙂

Natalia Frydrych   

Polecam serdecznie naukę języka angielskiego w Active-Learning. Trafiłem tutaj bez rekomendacji, więc miałem oczywiście obawy, jednak szybko zostały one rozwiane. Profesjonalne podejście do ucznia, pomysłowość prowadzenia lekcji, dostosowanie do oczekiwań, miła atmosfera, duża dawka humoru, a co także ważne we współczesnym tempie życia, wszystko bez wychodzenia z domu. Formalności związane ze zleceniem lekcji, od momentu podjęcia decyzji udało mi się załatwić w ciągu dwóch dni. Reasumując, są efekty, więc zamierzam kontynuować naukę w tej szkole i życzę również wszystkim zainteresowanym takiej samej decyzji, a tym samym, mile i owocnie spędzonego czasu. pozdrawiam

Piotr Tomeczko   

Od kilku miesięcy biorę udział w zajęciach języka niemieckiego z p. Eweliną i muszę przyznać, że skuteczność łączy się podczas nich z przyjemnością. Mój niemiecki dzięki ciekawym ćwiczeniom i pełnemu zaangażowaniu lektora, mobilizującego wszystkich uczestników zajęć do mówienia, które jest przecież najistotniejszą umiejętnością, zdecydowanie się rozwinął. Polecam te zajęcia wszystkim przygotowującym się do wyjazdów zagranicznych bądź międzynarodowych egzaminów. Ważne jest także to, że mogę kontynuować kurs podczas wakacji. Jeszcze raz bardzo dziękuję p. Ewelinie!
Dominika Dratwa

Dominika Dratwa   

Lekcje języka angielskiego w szkole Active - Learning to bardzo fajne i wartościowe przedsięwzięcie. Najważniejszy jest fakt, że jest to duża inwestycja w samego siebie. Nauka w tej szkole pozwala nam w bardzo przyjaznej atmosferze, pełnej dobrego humoru poszerzać wiedzę. Wzmacnia nasze poczucie wartości i wiarę w nasze możliwości. Podoba mi się indywidualne podejście do potrzeb i dopasowanie toku nauczania do poziomu i możliwości ucznia. Profesjonalna kadra !! Gorąco polecam!!

Małgorzata Trojan   

Serdecznie polecam Active Learning. Miałam zajęcia z P.Dominiką, która z sukcesem przygotowała mnie do egzaminu CAE oraz z P.Agnieszką, u której przez wiele lat uczęszczałam na zajęcia j.niemieckiego, a dzięki niej podniosłam swój poziom z niesamowitym tempem. Lekcje z oba Paniami były na najwyższym poziomie. Szkoła posiada mnóstwo materiałów i solidnie przygotowuje pod wyznaczony cel. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam 🙂

Nina Szczygieł   

Lekcje w Active-Learnig to sama przyjemność ! Świetni lektorzy i super podejście. Materiały są dopasowane do potrzeb ucznia. Miła i swobodna atmosfera jest zapewniona. Gorąco polecam !

Konrad Krukierek   

Polecam Pana Adriana- świetny lektor, z poczuciem humoru. Dobrze prowadzi zajęcia i świetnie tłumaczy rzeczy wcześniej dla mnie nie zrozumiałe. Lekcje w Active learning to czysta przyjemność.

Joanna Brekiesz   

Chciałbym zarekomendować zajęcia via Skype z Mirosławem Kustrą. Przez okres około 2 lat będąc w Anglii i szlifując swój angielski z tym lektorem, nabrałem umiejętności biegłego posługiwania się językiem obcym. Przez około 1,5 roku zdobywałem wiedzę z General English, a następnie przez 6 miesięcy intensywnie przygotowywałem się do egzaminu CAE. Nigdy nie jest nudno, student zawsze jest motywowany do rozmowy na przeróżne tematy, co jest ogromną zaletą.

Kto jest ambitny i chce naprawdę dobrze nauczyć się języka, nie powinien się wahać.

Pozdrawiam

Mateusz Szałajko   

Rewelacyjna atmosfera w której bardzo szybko przyswaja sie język obcy, lekcje przygotowane bezpośrednio pod kursanta co daje bardzo fajne i szybkie efekty. Szkoła godna polecenia. Naprawdę warto!

Greta Luc   

Jeżeli mieszkasz w małej miejscowości i masz niewielki wybór szkół językowych w swoim mieście lub/i masz małe dzieci tak jak ja to wybór tego sposobu nauki przez skype w szkole active-learning jest idealnym rozwiązaniem.
Miałam duże obawy przed zapisaniem się na lekcję próbną (czy się dogadam, czy nauka w ten sposób coś mi da), ale teraz wiem po kilku miesiącach nauki, że był to najlepszy wybór dla mnie. Trafiłam na znakomitego lektora Tomka, który potrafi mi w obrazowy sposób wytłumaczyć i zaciekawić mnie, że czekam z niecierpliwością na kolejną lekcję. Jego profesjonalizm, otwartość i umiejętność przekazywania wiedzy budzi we mnie duży szacunek i chęć do dalszej nauki oraz poznawania tego języka.
Tomku do zobaczenia na kolejnych lekcjach🙂.

Katarzyna Dawidowska   

Mogę tylko wyrazić 100% zadowolenia. Bardzo dobra współpraca 🙂 Lektorzy z którymi miałam okazję mieć zajęcia także jak najbardziej godni polecenia. Pozytywni ludzie z którymi chce się pracować 🙂 Duży plus przede wszystkim za możliwość dostosowania oferty pod klienta. Nauka poprzez Skype - bardzo fajna sprawa, która z mojego punktu widzenia ma wiele zalet. Efekty nauczania porównywalne do tradycyjnych zajęć przy jednoczesnej oszczędności czasu na dojazdy, bez wychodzenia z domu - bardzo komfortowo. Polecam wszystkim! Pozdrawiam i życzę samych sukcesów szkole oraz dlaszego rozwoju 🙂 Asia

Joanna Jamniuk   

Nauka języka angielskiego w Active Learning to czysta przyjemność, lektorzy doskonali, o dużej różnorodnej wiedzy, cierpliwi, atmosfera rodzinna. Ten ośrodek od początku spęłnił moje oczekiwania i nadal spęłnia zarówno w zakresie moim zawodowym - a miałam już możliwość wykorzystania osiągniętej wiedzy - jak i w zakresie ogólnym co przełamało moje opory w posługiwaniu się językiem angielskim, Gorąco wszystkim polecam ACTIVE LEARNING. Aldona Regulska

Aldona Regulska   

Zaczęłam uczęszczać na Active-Learning na początku wakacji. Chciałam powtórzyć i utrwalić materiał z j.niemieckiego z zakresu szkoły gimnazjalnej. Dzięki Pani Agnieszce idę do liceum spokojna i pewna, że sobie poradzę. Lekcje przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Agnieszka pokazała mi, że Niemiecki nie jest taki zły i nawet polubiłam ten język 🙂 Nie mogę doczekać się kolejnych lekcji. Pozdrawiam.

Dominika Korona   

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z lektorem (Pan Mirosław Kustra) - dobrze dobrane materiały, świetny kontakt z lektorem, możliwość rozmowy na wiele tematów niekoniecznie biznesowych (oczywiście po angielsku:)) i dużo wiedzy do zdobycia. Polecam dla osób które chcą podtrzymać swój poziom języka, a nie mają na co dzień okazji pracy w języku angielskim ale także dla osób które języka biznesowego w pracy potrzebują.

Mateusz Szałański   

Active-Learning to świetna szkoła. Elastyczne godziny pracy, miła atmosfera, poziom dopasowany do każdego indywidualnie sprawia, że nauka tam to czysta przyjemność. Serdecznie polecam i pozdrawiam pana Adriana, który ciągle pomaga mi rozwijać moje umiejętności.

Sylwia Sysak   

Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kurs języka angielskiego metodą "via skype". Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze, dostosowane do indywidualnych potrzeb słuchacza, a mój lektor, Pan Tomek jest bardzo kompetentnym, rzetelnym i wymagającym nauczycielem. Dzięki niemu po zaledwie kilku miesiącach nauki, zaczynając od podstaw, jestem w stanie porozumiewać się w tym języku. Zachęcam więc wszystkich niezdecydowanych do skorzystania z oferty szkoły Active-Learning, bo naprawdę warto.

Małgorzata Gołębiewska   

Od wrzesnia uczeszczam z moim 3.5 letnim dzieckiem na zajecia active kids i jestem bardzo zadowolona. Zajecia sa w 5 osobowej grupie z mozliwoscia uczestnictwa rodzica razem z dzieckiem. Dzieki Pani Joasi moja coreczka ciagle chce poznawac nowe slowka i spiewac po angielsku 🙂 pozdrawiam cala zaloge Active Learning 😉

Anna Nowicka   

Dziekuje za cierpliwosc i wyrozumialosc podczas mojej nauki jezyka angielskiego, ktora przychodzi mi ciezko, ale dzieki Panu Tomkowi mam nadal sile walczyc w tej nierownej potyczce.

Marek Podde   

Moja 9 letnia córka miała lekcje z panią Dominiką,jestem bardzo zadowolona z tych lekcji, na pewno wrócimy do nich po wakacjach. Pani Dominika wykorzystywała 30 min. lekcje na 100% , zadawalała mnóstwo pytań (w tym o ukochanego przez corkę kota), poruszała ciekawe tematy, córka chętnie odpowiadała i opowiadała. Sama zamierzam tez skorzystać z lekcji, wykupilam juz lekcję próbną. Polecam

Małgorzata Żywicka   

Gorąco polecam szkołę Active-Learning.
Nauka z Panem Tomaszem przebiega w miłej atmosferze, a materiał dopasowany jest indywidualnie pod ucznia. Pan Tomasz w sposób naturalny przemyca jakieś ciekawostki oraz daje bardzo przydatne wskazówki.
Dużym plusem są elastyczne godziny pracy, na dodatek bez wychodzenia z domu.
Warto zdecydować się na ten sposób nauki.

Aleksandra Czyż   

Serdecznie polecam naukę języka angielskiego w Active-Learning. Pan Piotr Gil to godny polecenia lektor, który organizuje lekcje w ciekawy sposób. Jest cierpliwy i kompetentny, prowadzi konwersacje na ciekawe tematy i sprawia, że mój angielski wreszcie jest na coraz lepszym poziomie. Z przyjemnością będę kontynuować naukę angielskiego po przerwie.

Magdalena Bigos   

Bardzo miła atmosfera, dobre podejście do ucznia, które przełożyło się na wyniki w szkole.

Mateusz Frużyński   

Witam i pozdrawiam cały zespół Active-Learning oraz obecnych i przyszłych słuchaczy kursów. Z przyjemnością zaczynam tydzień pracy w poniedziałek lekcją języka angielskiego i tym samym kończę tydzień w piątek. W czasie zajęć oprócz nauki otrzymuję dużą dawkę dobrego nastroju, optymizmu i wiary w to, że pomimo trudności można osiągać oczekiwane rezultaty. Indywidualne podejście do potrzeb słuchacza, osobowość i cierpliwość lektora sprawiają, że chce się uczestniczyć w zajęciach. Tematy na nich omawiane są zawsze interesujące, poruszające różne dziedziny życia, tym samym bardzo przydatne w nauce języka i możliwości ich wykorzystania w codziennych sytuacjach.Należy podkreślić duże zaangażowanie lektora w prowadzone zajęcia. Gorąco polecam kursy językowe oraz pozostałe z szerokiego wachlarza działalności Active-Learning oraz życzę wszystkim zadowolenia i powodzenia. Anna K.

Anna Kustroń   

Active-Learning w pełni profesjonalna Szkoła Językowa. Ja osobiście uczęszczałem na lekcje Niemieckiego które prowadziła Pani Ewelina bardzo mila osoba. Lekcje przebiegały w miłej atmosferze, godziny zajęć zostały dopasowane do moich potrzeb, zajęcia prowadzone są w prosty do zrozumienia sposób, otrzymałem pomocne materiały w postaci kserówek. kurs języka był dostosowany do moich potrzeb. Gorąco polecam zarówno szkołę, jak i zajęcia z Panią Eweliną.

Tomasz Półchópek   

przyjazna szkoła, elastyczny czas nauczanie - można umawiać się z lekcji na lekcję, lekcje przez internet to oszczędność czasu i ogromna wygoda, polecam każdemu

Leszek Dańczak   

Polecam naukę języka angielskiego w Active-Learning. Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości kursanta. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez pana Roberta Naczas.

Anita Więcek   

Uczę się z Mariuszem Gierlaśińskim widoczne jest jego duże doświadczenie jestem super zadowolony potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. Nauka jest prowadzona bardzo przemyślana. Podejście do nauki jest indywidualne co jest bardziej efektywne. Uczę się już 2 miesiąc i jest już dobrze z moim poziomem ale będzie jeszcze lepiej. Polecam Active Learning

Sławomir Chyrek   

Active - Learning to super szkola, elastyczne godziny nauczania, swietnie dobrani lektorzy, swietna atmosfera i podejscie do ucznia. Goraco polecam! Wybor Active - Learning to nie tylko swietnie spedzony czas, ale nauka ktora napewno nie pojdzie w las. Konrad Nowak.

Konrad Nowak   

Zajęcia indywidualne z moim korepetytorem, Panem Adrianem, były (i dalej będą) najlepszym rozwiązaniem do nauki języka angielskiego od podstaw! Każda godzina spędzona z lektorem pozwoliła mi na zdobycie odpowiedniej wiedzy. Moje oceny w szkole stały się o wiele lepsze, a widza, która została mi w głowie, jest satysfakcjonująca. Lektor miał dobre podejście, był bardzo punktualny oraz naprawdę miły. Potrafił się też wykazać cierpliwością i świetnie wytłumaczyć — dlatego serdecznie polecam każdemu na skorzystanie z usług Active-Learning!

Victoria Pelczar   

Serdecznie polecam szkołę Active-Learning. Świetna współpraca z pracownikami, dobra organizacja, profesjonalne przygotowanie merytoryczne, tematyka dostosowana do potrzeb, miła atmosfera. Szczególnie polecam zajęcia z Panem Robertem.

Justyna Grabowiec   

Indywidualne podejście, zajęcia dopasowane do potrzeb uczącego się. Bardzo miła pani Asia uczy córkę - Gorąco polecam.

Elżbieta Kołacz   

W pełni profesjonalna Szkoła Językowa. Indywidualne podejście do każdego słuchacza to jedna z wielu zalet. Zajęcia prowadzone są w prosty do zrozumienia sposób. Bardzo miła i wykwalifikowana kadra sprawia, że do tego miejsca chce się wracać. Nie żałuję swojego wyboru, zostały spełnione wszystkie moje oczekiwania. Gorąco polecam!

Anna Mamrot   

Nauka języka angielskiego via Skype to super rozwiązanie dla osób, które mają problem z przełamaniem się w mówieniu w języku obcym. Miła atmosfera, indywidualne podejście do potrzeb słuchacza. Różnorodnosc tematów sprawia, że nauka języka jest nie tylko efektowna, ale też efektywna. Polecam pana Łukasza :)!

Edyta Magiera   

Wziąłem przed egzaminem na studiach pakiet lekcji u Piotra Gila. Piotrek pomógł mi w odświeżeniu angielskiego, który niegdyś znałem bardzo dobrze. Zasady, których zapomniałem, zostały mi przedstawione w prosty i przystępny sposób. Piotr słucha ucznia, bada jego potrzeby i idealnie na nie reaguje. Widać dodatkowo, że angielski to jego pasja - jest fachowcem w swojej dziedzinie. Lekcje przebiegły w bardzo miłej, sympatycznej i przede wszystkim - niezwykle produktywnej atmosferze, która zaowocowała oceną bardzo dobrą. Gorąco polecam usługi Piotrka! [via Active-Learning off course 😉 - przyp. red.]

Maciej Bojda   

Szanowni Państwo

Jest mi niezmiernie miło wyrazić swoją opinię o szkole Active-Learning, szczególnie o moim nauczycielu Tomku. Miałam przyjemność uczyć sie u niego, a co wiecej po krótkiej przerwie edukacyjnej zdecydowałam sie kontynuować naukę poprzez skype, dzieki wlasnie profesjonalizmowi oraz wiedzy Tomka. Do każdych zajęć był przygotowany i miał wiele pomysłów tak, aby zajęcia były interesujące i zawierały jak najwiecej przykładów, opowieści oraz ćwiczeń. Oczywiście na bieżąco analizowaliśmy moje postępy w nauce oraz potrzeby zawodowe znajomosci języka. Baaaardzo mu dziękuje, jako, ze przygotowywał mnie do rozmowy kwalifikacyjnej, gdzie finalnie prace w tej firmie dostałam:-). Tomku- Do usłyszenia na kolejnych zajęciach w Active-Learning 🙂

Magdalena Kwiecień   

Wspanaili ludzie, wspaniała atmosfera. Indywidalne podjeście, zajęcia dopasowane do potrzeb z świetnymi lektorami - Gorąco polecam. Odwagi a będziecie mile zaskoczeni i zadowoleni z efektów.

Marcin Adamski   

pozdrawiam miłych Kierowników szkoły i panią Karolinę z rosyjskiego! pomogliście mi szybko zdobyć potrzebne podstawy tego języka. okazało się to skuteczne w boju- w Kirgistanie. polecam szkołę! kuba
sugestia: przydałby się jakiś dobry kolorowy podręcznik z obrazkami. byłoby wygodniej po nauce wracać do całego materiału.

jakub szczepański   

Dziękujemy za poświęcony czas.